dzisiaj jest piątek, 27 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Rusza wielka wyprzedaż elektorniki w SATURNIE
Teaser - czekaj na znak
 Rusza wielka wyprzedaż elektorniki w SATURNIE


Najczęściej czytane
Rusza wielka wyprzedaż elektorniki w SATURNIE

opublikowany: środa, 17 czerwiec 2009 / źródło: Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Hasłem „Ta wyprzedaż to znak dla Ciebie” sieć sklepów SATURN informuje o wielkiej ogólnopolskiej akcji wyprzedażowej elektroniki użytkowej. Od 19 do 21 czerwca można będzie nabyć w SATURNIE upragnione sprzęty taniej nawet o kilkadziesiąt procent.

Jak co roku od 5 lat markety SATURN specjalnie dla fanów nowoczesnej technologii organizują wielką wyprzedaż produktów pochodzących z tzw. końcówek serii i nie tylko…Wyprzedaż zaczyna się w piątek, 19 czerwca i potrwa do niedzieli, 21 czerwca. W tym czasie kupujący będą mogli przebierać i wybierać wśród setek mocno przecenionych towarów z rożnych kategorii asortymentowych. Ceny artykułów zachęcają do dużych zakupów – będą niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Jak pokazuje 5- letnie doświadczenie w organizacji tego typu akcji przez sieć SATURN, klienci w trakcie takich wyprzedaży szukają sprzętu, na który „polują” od dłuższego czasu. Polacy cenią taką formę zakupów, bo wiedzą, że w jednym miejscu znajdą wszystko, czego oczekują bez zbędnych porównań i biegania po różnych sklepach.

Akcja „Ta wyprzedaż to znak dla Ciebie!” odbywa się we wszystkich 14 marketach sieci SATURN i obejmuje najpopularniejszy sprzęt z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Będzie można kupić np. telewizor LCD Samsung 40” za 2200,- zł (zamiast 2799,- zł), laptopa Toschiba za 2600,- zł (zamiast 2999,- zł), pralkę Zanussi za 950,- (zamiast 1399,-), czy aparat cyfrowy Panasonic za 450,- zł (zamiast 599,- zł). Dodatkowo w każdym ze sklepów klienci będą mogli skorzystać z szerokiej indywidualnej oferty danego marketu. Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję, są sprawne i pełnowartościowe oraz podlegają reklamacji.

Najbliższa weekendowa akcja to po udanej i popularnej wśród klientów akcji „Łowy na połowy” najnowsza handlowa oferta sieci SATURN. Szczegóły na stornie www.saturnpolska.com .

„Nasi klienci przyzwyczaili się i czekają na organizowaną 2 razy do roku wyprzedaż całego asortymentu. Wiedzą, że mogą stać się posiadaczami wymarzonego telewizora, czy pralki za niewielkie pieniądze. Dla nas akcja wyprzedażowa jest jednym z najważniejszych wydarzeń handlowych w roku.” – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy sieci.
Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

http://www.media-saturn.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją