dzisiaj jest piątek, 30 lipiec 2010

okna dachowe



 Biznes 
 Sport 



Najczęściej czytane
Sieradz Open Hair Festival 23-25 lipca 2010r.Sieradz Open Hair Festival 23-25 lipca 2010r.

Halens zaprezentował najnowszą kolekcję na sezon jesień/ zima 2010/2011.Halens zaprezentował najnowszą kolekcję na sezon jesień/ zima 2010/2011.

Zakręcona akcja - zbieraj zakrętki, pomagaj i bądź społecznikiem.Zakręcona akcja - zbieraj zakrętki, pomagaj i bądź społecznikiem.

Wyprawa na Mont Blanc jako symbol walki z rakiemWyprawa na Mont Blanc jako symbol walki z rakiem

Udoskonalić swój hotel na Euro 2012Udoskonalić swój hotel na Euro 2012

Phenome - pierwsza sieć sklepów z kosmetykami organicznymiPhenome - pierwsza sieć sklepów z kosmetykami organicznymi

Wrocławskie lotnisko wylądowało na polsko-niemieckiej granicy

Wakacyjna magia last minute w Traveliada.plWakacyjna magia last minute w Traveliada.pl

FIFA 10 - Wielki Turniej w Bonarka City CenterFIFA 10 - Wielki Turniej w Bonarka City Center

Plantronics Blackwire™420

Marko stroje kąpielowe 2010 dla każdej z WasMarko stroje kąpielowe 2010 dla każdej z Was

Projekty domów Lipińscy - patron kampanii Energetyka Zrównoważona 2005-2008Projekty domów Lipińscy - patron kampanii Energetyka Zrównoważona 2005-2008

Kup płytki Ceramiki Paradyż i wygraj wycieczkę

ESPN Classic patronem X Biegu Ulicznego św. Jakuba.ESPN Classic patronem X Biegu Ulicznego św. Jakuba.

Tanie zwiedzanie: Barcelona

Przetargi: zauważalnie w górę. Dużo lepiej niż rok temu - raport eGospodarka.plPrzetargi: zauważalnie w górę. Dużo lepiej niż rok temu - raport eGospodarka.pl

Rodzina Pancernych Tabletów Full Rugged w ofercie marki NoteStarRodzina Pancernych Tabletów Full Rugged w ofercie marki NoteStar

Projekty domów LIPIŃSCY DOMY PREMIUM - akcja promocyjna.Projekty domów LIPIŃSCY DOMY PREMIUM - akcja promocyjna.

Na narty z Wirtualna Polską

opublikowany: czwartek, 17 grudzień 2009 / źródło: Wirtualna Polska SA

Jak w zalewie ofert dokonać wyboru ośrodka narciarskiego, dobrać sprzęt czy dobrego instruktora? Na te pytania, a także wiele innych, odpowiedzi znaleźć można na stronie narty.wp.pl.

W przededniu sezonu narciarskiego Wirtualna Polska udostępniła użytkownikom witryny dwie nowe funkcjonalności, wzbogacając o nie menu główne: Kamery i Skipassy. Widoki z internetowych kamer aktualizowane są co godzinę. Dzięki temu na własne oczy sprawdzić można, jak zmieniają się warunki atmosferyczne w ciągu ostatnich 6 godzin. Natomiast za pomocą zakładki Skipassy poznamy ceny karnetów w konkretnych ośrodkach narciarskich, co jest istotne przy ustalaniu „wyjazdowego” budżetu.

Przypomnijmy: w serwisie narty.wp.pl znaleźć można informacje o blisko 1500 ośrodkach narciarskich z 10 państw Europy. Opatrzony zdjęciem kurortu pakiet zawiera komplet najistotniejszych wiadomości o pogodzie w danym miejscu, warunkach śniegowych (grubości pokrywy śnieżnej), ilości tras oraz wyciągów (jakie są i czy aktualnie działają). Dla zwolenników narciarstwa biegowego przydatne mogą być informacje o dostępności snowparku, a dla potencjalnych skoczków – dane o tym, czy w danej miejscowości są skocznie i czy można z nich korzystać. Na załączonych mapach ośrodków narciarskich zaznaczone są trasy o różnych poziomach trudności oraz wyciągi (orczyki, krzesełka, gondole, kolejki linowe).

W zakładce Warunki można sprawdzić, jak zmienia się sytuacja śniegowa (kiedy ostatnio padał śnieg, ile tras jest otwartych). Informacje te podane są dla wszystkich ośrodków z danego kraju. Natomiast w sekcji Zaplanuj swój wyjazd, wpisując określone parametry, można wybrać najbardziej odpowiadająca ofertę wyjazdu.

Ważnym elementem serwisu są na bieżąco aktualizowane Informacje, zawierające np. najnowsze dane o lawinach, nowo otwartych lub zamkniętych trasach narciarskich, kwestiach prawnych związanych z bezpieczeństwem na stoku – używaniem kasków, czy piciem alkoholu. Natomiast w Poradach (czyli podsumowaniu, co każdy narciarz wiedzieć powinien) znaleźć można wskazówki, jak wybrać dobrego instruktora, sprzęt narciarski i jakie są najmodniejsze w tym sezonie narciarskie gadżety. W zakładce Multimedia znajdują się galerie zdjęć i materiałów wideo. Po ich obejrzeniu bez wątpienia zaczniemy planować wyjazd na narty, choćby na najbliższy stok…


http://narty.wp.pl



Wirtualna Polska SA
Wirtualna Polska SA

Specjalista ds. PR
Traugutta 115 c
80-226 Gdańsk
tel. (058) 52 15 665
fax: (058) 52 15 603

http://www.wp.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl




Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2009 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją