dzisiaj jest sobota, 26 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Sezon bezpłatnych kursów- otwarty!

opublikowany: wtorek, 19 styczeń 2010 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Tradycyjnie styczeń to początek kolejnego sezonu bezpłatnych kursów i szkoleń, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Z oferty szczególnie mogą skorzystać osoby niepełnosprawne, jak również każdy kto chce nabyć nowe kwalifikacje i umiejętności.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


2010r. to kolejny rok kiedy można starać się o przyjęcie na bezpłatne kursy, szkolenia i treningi współfinansowane z Unii Europejskiej. Olbrzymie zainteresowanie tą ofertą powoduje, że warto już na początku roku dowiadywać się o wolne miejsca i rezerwować swój udział w zajęciach.

- Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych kursach często zgłaszają chęć uczestnictwa nawet rok przed rozpoczęciem zajęć- mówi Anna Mazur- specjalistka ds. monitoringu i ewaluacji Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowanego przez WSP TWP w Warszawie- w przypadku naszego Projektu zgłoszenia takie traktujemy priorytetowo dlatego osoby te jako pierwsze otrzymują od nas informacje o uruchamianych naborach.
Oprócz osób, które wcześniej deklarują chęć uczestnictwa w bezpłatnych kursach, szkoleniach i treningach na szczególne traktowanie mogą liczyć osoby niepełnosprawne.

- Zawsze staramy się aby wśród uczestników bezpłatnych zajęć, współfinansowanych z środków UE, realizowanych przez naszą Uczelnię- WSP TWP w Warszawie, minimum 10% uczestników stanowiły osoby niepełnosprawne- mówi Edyta Siuda, koordynatorka Projektu „Kreatywny Humanista” –realizowane przez nas Projekty mają za zadanie m.in. wsparcie niepełnosprawnych, dlatego szczególnie zachęcamy właśnie tę grupę do uczestnictwa w zajęciach.

Chcąc poznać ofertę bezpłatnych kursów, szkoleń czy treningów najlepiej posłużyć się Internetem. Najszerszą ofertę bezpłatnych zajęć prezentuje strona www.inwestycjawkadry.info.pl. Warto również odwiedzać strony internetowe Projektów, o których wiadomo że mają w swojej ofercie bezpłatne szkolenia czyli m.in. strony www.kreatywni.wsptwp.eu i www.pu.wsptwp.eu .
W 2010r. w ramach Projektów „Przedsiębiorcza Uczelnia” i „Kreatywny Humanista” oferują bezpłatne:
- Kursy Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL) podstawowe i zawansowane,
- Kursy pomagające nabyć nowe kwalifikacje "Matematyka w naukach społecznych", "Technologie informacyjne i edukacja multimedialna", "Zostań także inżynierem".
- Treningi- radzenia sobie ze stresem, asertywności, efektywnego zarządzania czasem, negocjacji, kreatywności, rozwiązywania konfliktów, autoprezentacji.
- Warsztaty- aktywnego poszukiwania pracy, tworzenia biznesplanów, tworzenia podmiotów ekonomi społecznej, zarządzania podmiotami ekonomi społecznej, tworzenia biznesplanów, zakładania własnej firmy, podstawy rachunkowości, podstawy marketingu i PR.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wsptwp.eu .WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją