dzisiaj jest sobota, 26 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Konferencja
 Konferencja


Najczęściej czytane
Konferencja "Usługi społeczne dla osób niepełnosprawnych"

opublikowany: piątek, 19 luty 2010 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie oraz Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej organizują w dniach 17- 18 marca 2010 roku Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Usługi społeczne dla osób niepełnosprawnych”. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


Konferencja jest organizowana w oparciu o Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W trakcie dwudniowego spotkania specjaliści z kraju i z zagranicy będą dyskutować m.in. nad metodami przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu i pomocy osobom niepełnosprawnym.

- Międzynarodowa Konferencja Naukowa: "Usługi społeczne dla osób niepełnosprawnych", organizowana przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie i Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej, ma zapewnić przepływ wiedzy i doświadczeń pomiędzy polskimi i zagranicznymi ekspertami - mówi dr Joanna Plak, sekretarz konferencji - działania na rzecz osób niepełnosprawnych stanowią jeden z priorytetów aktywności Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie.

Do wygłoszenia referatów na spotkaniu zaproszeni zostali m.in.: prof. dr hab. Piotr Błędowski ze Szkoły Głównej Handlowej, dr Grażyna Magnuszewska-Otulak z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Ewa Giermanowska z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Olga Kowalczyk z Wrocławia. Swoje wystąpienie w trakcie konferencji potwierdzili także pracownicy socjalni: Sofia Martinsson ze Szwecji i Maria Fitzka z Austrii.

Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w panelach dotyczących: roli organizacji pozarządowych w kreowaniu i realizacji usług społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych, usług zdrowotnych i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, usług edukacyjnych dla osób niepełnosprawnych, usług rynku pracy dla osób niepełnosprawnych, funkcjonowania systemu realizacji usług społecznych w wybranych krajach Unii Europejskiej.

Więcej informacji oraz program konferencji można znaleźć na stronie: www.wsptwp.eu

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: konferencja.on@wsptwp.eu

Patronat konferencji: Rzecznik Praw Obywatelskich
Patronat medialny: Gazetaprawna.pl, Dziennik InternautówWSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją