dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Sanatorium Uzdrowiskowe Korona
 Sanatorium Uzdrowiskowe Korona


Najczęściej czytane
Sanatorium Uzdrowiskowe Korona

opublikowany: poniedziałek, 13 grudzień 2010 / źródło: Impresja Studio Promocji

Na południu małopolski na wzgórzu skąd rozpościera się piękna panorama na rzekę Poprad, ruiny zamku oraz otaczające Muszynę góry usytuowane jest Sanatorium Uzdrowiskowe Korona, które zachęca nie tylko położeniem ale także licznymi atrakcjami turystycznymi.

Sanatorium Uzdrowiskowe Korona leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, nad którymi unosi się zapach naturalnych olejków eterycznych sprzyja wypoczynkowi, odpręża i uspokaja. Od przeszło 11 lat obiekt jest nie kwestionowanym liderem w okolicach Muszyny, zapewniając swoim gościom profesjonalną obsługę, atmosferę pełnego wypoczynku oraz domową kuchnię w oparciu o zasady zdrowego żywienia. Dbałość o komfort pobytu klienta sprawia, że goście z chęcią powracają w to miejsce.

Wellness & SPA Sanatorium Korona oferuje szeroki wachlarz usług związanych z odnowa biologiczną. Wyspecjalizowana kadra zadba aby w relaksującej atmosferze harmonijnego otoczenia na nowo nabrać sił witalnych i pozytywnej energii.
Na życzenie gości organizowane są kuligi z pochodniami, ogniska na których czas umila regionalna kapela. Lokalizacja Sanatorium sprzyja uprawianiu sportów zimowych, 150m od obiektu znajduje się odkryte lodowisko natomiast w pobliżu można korzystać z wielu wyciągów narciarskich. W okresie letnim do dyspozycji gości jest kompleks basenów wodnych z podgrzewaną wodą i mnóstwem atrakcji wodnych.

Pobliskie tereny są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym, odwiedzający ten region mogą podziwiać m.in. ruiny zamku starostów „Państwa Muszyńskiego”, dawne połemkowskie cerkwie greckokatolickie oraz niezliczone pomniki przyrody. Niedaleko hotelu znajduje się rezerwat przyrodniczy „Las Lipowy Obrożyska”, będący jedynym drzewostanem lipowym w naszych Karpatach. Olejki eteryczne wydzielane przez drzewa działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Szczególnie korzystnie działają na układ oddechowy. Miasto Muszyna charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem, dającym dobre samopoczucie, uczucie rześkości i radość życia, w takim otoczeniu Sanatorium Uzdrowiskowe Korona jest jak wisienka na torcie.Impresja Studio Promocji

ul. Trębacka 4 lok.12,
00-074 Warszawa,
tel./fax: (22) 630 99 16

http://impresjapr.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Impresja Studio Promocji


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją