dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Konkurs stypendialny dla młodych naukowców
 Konkurs stypendialny dla młodych naukowców


Najczęściej czytane
Konkurs stypendialny dla młodych naukowców

opublikowany: poniedziałek, 18 kwiecień 2011 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Ruszyła trzecia edycja konkursu stypendialnego dla naukowców organizowana przez WSP TWP w Warszawie. Stypendia są przyznawane w oparciu o projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


Konkurs stypendialny jest organizowany regularnie raz do roku od 2009 r. Obecna edycja konkursu jest edycją przedostatnią. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani młodzi naukowcy, kobiety i mężczyźni, piszący pracę doktorską. Czterech zwycięzców może liczyć na dofinansowanie w wysokości 20 000 zł brutto.

Od początku funkcjonowania projektów stypendia otrzymało już 7 doktorantów. Na ich projekty naukowo – badacze przeznaczono 140 000 zł.

Większość środków jest przeznaczana przede wszystkim na realizację badań potrzebnych do napisania pracy doktorskiej. Pieniądze umożliwiają również zakup niezbędnej literatury oraz udział w życiu naukowym, poprzez uczestnictwo w konferencjach i seminariach, również zagranicznych. A co najważniejsze - motywują do ukończenia pracy doktorskiej.

W podziękowaniach dla Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” dr Anna Andrzejewska pisze: „Przyznane środki mogłam przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z zakupem literatury przedmiotu przydatnej do rozwoju naukowego. Dzięki nim mogłam uczestniczyć w wielu konferencjach międzynarodowych, ogólnopolskich i lokalnych, w których prezentowałam referaty i wyniki badań. Przyczyniły się one w końcu przede wszystkim do finalizacji pracy doktorskiej, która jest pracą badawczą, a więc mogłam dzięki nim zrealizować szereg badań i złożyć ja w planowanym terminie”.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28.04.2011r. złożyć wniosek osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres Biura Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”, ul. Opaczewska 42/3, 02-372 Warszawa z dopiskiem STYPENDIA.

Wzór wniosku, regulamin oraz inne dokumenty, szczegóły dotyczące udziału i oceny prac konkursowych są dostępne na stronie Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” www.pu.wsptwp.eu oraz na stronie głównej Uczelni www.wsptwp.eu .

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.
Stypendia są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją