dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport  


Najczęściej czytane
"Dzień Praktyk Zawodowych" w WSP TWP w Warszawie

opublikowany: wtorek, 17 maj 2011 / źródło: WSP TWP w Warszawie

W sobotę 4.06.2011r. po raz trzeci w WSP TWP w Warszawie odbędzie się „Dzień Praktyk Zawodowych”. W ramach imprezy studenci będą mogli zapoznać się z ofertą firm i organizacji, w których można odbyć praktyki studenckie.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


Spotkania pracodawców ze studentami są organizowane w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP regularnie. Ich inicjatorem jest Akademickie Biuro Karier. Wydarzenia te odbywają się w sześciu wydziałach Uczelni: Warszawie, Olsztynie, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Człuchowie.

W Warszawie, gdzie odbędzie się najbliższa impreza raz do roku organizowane są Targi Pracy i Edukacji oraz Dzień Praktyk Zawodowych.

Pierwsza z imprez jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych osób, które w jej ramach mogą zapoznać się z ofertami pracy, szkoleń oferowanych przez zaproszone firmy i organizacje. Poprzedni „Dzień Pracy i Edukacji” odbył się 19 marca 2011r.

Druga z imprez - „Dzień Praktyk Zawodowych” jest skierowana głównie do studentów, którzy chcą zapoznać się z ofertami praktyk oferowanymi przez pracodawców. Najbliższa impreza odbędzie się 4.06.2011r.

-„Dzień Praktyk Zawodowych” jest jedną z niewielu imprez o tym profilu skierowanych do studentów. W odróżnieniu od innych wydarzeń podobnego typu w trakcie Dnia Praktyk nie prezentujemy ofert innych niż oferty staży i praktyk - mówi Magdalena Zawal, specjalistka ABK w WSP TWP w Warszawie - dzięki naszemu wydarzeniu studenci, którzy muszą odbyć obowiązkowy staż mogą bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami organizacji i znaleźć np. ofertę płatnego stażu lub firmę, która oferuje pracę po zakończeniu stażu.
Z imprezy korzystają głównie studenci WSP TWP w Warszawie, chociaż organizatorzy zapraszają do udziału również studentów z innych Uczelni.

-Do odwiedzania naszej imprezy zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby- mówi Magdalena Wolfart, kierownik Akademickiego Biura Karier- dzięki nam z pewnością łatwiej im będzie znaleźć firmę lub organizację idealnie trafiającą w ich preferencje w zakresie potrzeb stażowych. Studenci naszej Uczelni mogą dodatkowo podczas imprezy zapoznać się z ofertą płatnych staży dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej oferowanych przez nasze biuro.
„Dzień Praktyk Zawodowych” odbędzie się 4.06.2011r. w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (Warszawa Ochota).

Informacje na temat wydarzenia można znaleźć również na stronie www.pu.wsptwp.eu.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją