dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Klub Absolwenta w WSP TWP

opublikowany: czwartek, 16 czerwiec 2011 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie utworzyło Klub Absolwenta. Uczestnictwo w Klubie daje absolwentom wiele korzyści m.in. możliwość korzystania ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty edukacyjnej i pomoc w znalezieniu się na rynku pracy.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


Od 2011 r. w ramach Akademickiego Biura Karier (ABK) Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie rozpoczął działalność Klub Absolwenta WSP TWP. Działalność Klubu ma na celu integrację środowiska absolwentów, stworzenie struktury w ramach, której byli studenci Uczelni będą mogli rozwijać się zawodowo oraz edukacyjnie. Członkowstwo w Klubie Absolwenta pozwala też byłym studentom na wdrażanie własnych pomysłów.

- Oferta Klubu Absolwenta jest szeroka - mówi Magdalena Wolfart, kierowniczka Akademickiego Biura Karier - w ramach Klubu proponujemy naszym absolwentom uczestnictwo, na preferencyjnych warunkach, w kursach i szkoleniach organizowanych przez Fundację Inicjatyw Badawczo- Szkoleniowych WSP TWP oraz studiach podyplomowych organizowanych przez Uczelnię. Każdy absolwent ma również możliwość skorzystania z bezpłatnych sesji z doradcą zawodowym, określanie predyspozycji zawodowych, tworzenie Indywidualnego Planu Rozwoju, wyznaczanie celów edukacyjnych oraz zawodowych. W ramach oferty klubu proponujemy absolwentom również bezpłatne warsztaty organizowane przez ABK takie jak: autoprezentacja, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie sobą w stresie, pisanie CV i LM. Byli studenci bez opłat mogą brać również udział we wszystkich panelach i konferencjach organizowanych przez WSP TWP, otrzymują możliwość realizacji własnych projektów i pomysłów oraz organizowania autorskich konferencji.

Do Klubu Absolwenta zapisało się już 241 osób. Członkowie pochodzą ze wszystkich sześciu wydziałów Uczelni (Warszawy, Człuchowa, Olsztyna, Katowic, Lublina, Szczecina).

Funkcjonowanie Klubu Absolwenta jest korzystne nie tylko dla byłych studentów, ale również dla samej Uczelni. Z jednej strony dzięki działalności klubu absolwenci czują się bardziej związani z Uczelnią, co pomaga w promocji WSP TWP, z drugiej zaś strony Uczelnia ma możliwość lepszego monitorowania losów absolwentów.
Więcej informacji na temat klubu jest dostępna na stronie www.wsptwp.eu.

Działalność ABK prowadzącego Klub Absolwenta jest realizowana przez Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją