dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Rezultaty bezpłatnych studiów podyplomowych
 Rezultaty bezpłatnych studiów podyplomowych


Najczęściej czytane
Rezultaty bezpłatnych studiów podyplomowych

opublikowany: środa, 13 lipiec 2011 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Zakończono bezpłatne studia podyplomowe realizowane przez WSP TWP w Warszawie w ramach projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”. Studia były prowadzone od 2008r.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


W 2008r. w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie ruszyła realizacja projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”. Jednym z zadań projektu było przeprowadzenie 32 edycji bezpłatnych studiów podyplomowych. Nabór na studia był prowadzony dwa razy do roku w semestrze letnim i zimowym a ostatni odbył się w 2010r.

-Studia cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że przyjęliśmy na nie blisko 20% więcej osób niż wstępnie zakładaliśm- mówi Korlina Śniadecka, specjalistka ds. monitoringu i ewaluacji projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”- tworząc wniosek o dofinansowanie, zespół odpowiedzialny za jego napisanie przyjął, że studia ukończy 910 osób. Po rozpoczęciu realizacji projektu okazało się, że jest tak duże zainteresowanie studiami tego typu, iż zapadła decyzja o zwiększeniu limitów przyjęć. W rezultacie na studia dostało się 1108 osób. Do dnia dzisiejszego obroniło się 950 studentów. Egzaminy końcowe będą trwały aż do września zakładamy, że znacząco przekroczymy zakładany pierwotnie rezultat projektu.

W ciągu trzech lat trwania projektu studenci brali udział w zajęciach z zakresu „Edukacja i resocjalizacja osób niedostosowanych społecznie”, „EFS a edukacja”, „EFS a gospodarka społeczna”, „E-nauczyciel – reinżynieria kompetencji”, „Gospodarka społeczna”, „Komunikacja w biznesie”, „Lobbing polityczny”, „Marketing polityczny i integracja społeczna”, „Metody i techniki aktywnej polityki integracyjnej”, „Nowe zarządzanie i public governance”, „Opieka nad małym dzieckiem w rodzinie”, „Organizacja i zarządzanie w oświacie”, „Organizacja turystyki szkolnej”, „Patologie społeczne i profilaktyka społeczna”, „Pośrednictwo pracy”, „Praca z rodziną w placówkach socjalizacyjnych”, „Samorząd terytorialny”, „Socjoterapia”, „Społecznie odpowiedzialny biznes”, „Społeczno-polityczne problemy wielokulturowości”, „Szkolny doradca zawodowy”, „Wychowanie przedszkolne”.

Uczelnia postanowiła wykorzystać doświadczenia zdobyte podczas realizacji bezpłatnej oferty studiów i wprowadzić najpopularniejsze programy do swojej komercyjnej oferty.

Opinie na temat zajęć prowadzonych w ramach projektu oraz wyniki ewaluacji studiów można znaleźć na stronie Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” w zakładce „Opinie” i „Ewaluacja” (http://pu.wsptwp.eu/?page_id=1269 i http://pu.wsptwp.eu/?cat=10) .

Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją