dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Bezpłatne szkolenie dla doradców zawodowych efektem Projektu
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 Bezpłatne szkolenie dla doradców zawodowych efektem Projektu


Najczęściej czytane
Bezpłatne szkolenie dla doradców zawodowych efektem Projektu

opublikowany: wtorek, 9 sierpień 2011 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie 07.09.2011r. organizuje bezpłatny kurs z zakresu tworzenia Indywidualnych Planów Działania. Przeprowadzenie tego kursu wiąże się z doświadczeniem zdobytym w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia".

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP


Od 2008r. w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie pomogło 936 studentom. Wszyscy oni skorzystali w ramach biura z poradnictwa zawodowego, płatnych staży i praktyk, bezpłatnych szkoleń oraz wyjazdów studyjnych.
Swoimi wszystkimi doświadczeniami zdobytymi podczas trzech lat pracy ABK postanowiło podzielić się m.in. w ramach bezpłatnych szkoleń organizowanych dla doradców zawodowych.

Najbliższe ze szkoleń dotyczące tworzenia Indywidualnych Planów Działania odbędzie sie 07.09.2011r. w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie. Szkolenie będzie odbywać się w ramach trwającej cały miesiąc imprezy pt. „Otwarty wrzesień WSP TWP”.

- Wiedza, którą zdobyliśmy podczas wszystkich lat pracy w ramach projektu jest olbrzymia- mówi Magdalena Zawal, specjalistka Akademickiego Biura Karier w Warszawie- dzięki współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy, Samorządowymi Kolegiami Odwoławczymi dobrze poznaliśmy rynek pracy z punktu widzenia pracodawcy, natomiast dzięki pracy ze studentami w ramach bezpłatnych staży i praktyk wiemy również jak widzą pracodawców przyszli absolwenci. Zdobyte w ten sposób informacje pozwoliły nam efektywnie pomagać studentom podczas bezpłatnego poradnictwa zawodowego prowadzonego przez nasze biuro. Wiedzę zdobytą w ten sposób chcemy przekazywać organizując m.in. bezpłatne kursy, dlatego planujemy na początku września tego roku przeprowadzić bezpłatny warsztat dla doradców zawodowych z rejonu Mazowsza.

Tematyka szkolenia organizowanego przez ABK jest ściśle związana z wiedzą zdobytą przez pracowników biura podczas działań realizowanych w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”. Z danych zebranych w ramach wywiadów telefonicznych przeprowadzonych wśród doradców zawodowych pracujących w Powiatowych Urzędach Pracy wynika, że najchętniej podnieśliby oni swoje kwalifikacje w zakresie tworzenia Indywidualnych Planów Działania. Drugim zakresem tematycznym w ramach, którego doradcy najchętniej podnieśli by swoje kwalifikacje są testy zawodowe dla klientów urzędów pracy, trzecim- prowadzenie rozmów doradczych a czwartym motywacja zawodowa doradców zawodowych i ich klientów.

-Pracujemy nad możliwością przeprowadzenia kursów związanych z pozostałą tematyką, którą są zainteresowani doradcy zawodowi- mówi Magdalena Wolfart, kierowniczka Akademickiego Biura Karier WSP TWP w Warszawie- ich termin będzie jednak zależał od możliwości czasowych naszego biura.

Informacji na temat kursu udziela Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3, tel. 22 822 96 23 w 204.
Zapraszamy również do zapoznania się z wydarzeniami w ramach „Otwartego września WSP TWP” na stornie www.wsptwp.eu w ramach, którego można będzie wziąć udział w wykładach otwartych, konferencji dotyczącej partnerstwa wschodniego oraz w dniu Otwartym Wydziału Nauk Społecznych w Warszawie.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją