dzisiaj jest środa, 23 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich w dziesiątce najlepszych!
 Rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich w dziesiątce najlepszych!


Najczęściej czytane
Rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich w dziesiątce najlepszych!

opublikowany: poniedziałek, 24 październik 2011 / źródło: Impresja Studio Promocji

Miesięcznik gospodarczy „Home&Market” w październikowym numerze opublikował ranking najlepszych rzeczników prasowych firm i instytucji związanych z przemysłem, infrastrukturą i sektorem finansowym.

Wśród dziesięciu osób wyróżnionych przez redakcję znalazła się Donata Nowakowska – rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono, że spółka prowadzi skuteczną politykę komunikacyjną m.in. w zakresie informowania o inwestycjach taborowych. Uznanie zyskało również zdobycie przez Koleje Mazowieckie w 2011 r. godła „Teraz Polska” dla pociągu „Słoneczny” – najtańszego wakacyjnego połączenia między Warszawą a Trójmiastem, zestawionego z nowoczesnych piętrowych wagonów.

- Koleje Mazowieckie są dzisiaj drugim pod względem liczby pasażerów przewoźnikiem kolejowym w kraju. Jesteśmy również liderem, jeśli chodzi o nowoczesny tabor – podkreśla Donata Nowakowska. – Na bieżąco informujemy opinię publiczną na temat nowych inwestycji oraz wszelkich zmian, wprowadzanych z myślą o naszych podróżnych. Jest mi niezmiernie miło, że redakcja „Home&Market” dostrzegła i doceniła nasze starania.

Jak podkreślono w słowie wstępnym, wyróżnieni rzecznicy „dali się poznać jako świetne wizytówki swoich firm i instytucji”. W gronie laureatów znaleźli się m.in.: Elżbieta Anders (PKO BP), Krzysztof Grad (Grupa Ciech), Urszula Nelken (GDDKiA), Joanna Wasicka-Zakrzewska (PGNiG) i Marcin Zachowicz (Grupa Lotos).
Impresja Studio Promocji

ul. Trębacka 4 lok.12,
00-074 Warszawa,
tel./fax: (22) 630 99 16

http://impresjapr.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Impresja Studio Promocji


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją