dzisiaj jest sobota, 26 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Warszawskie Dni Rekrutacji już w czwartek

opublikowany: środa, 23 listopad 2011 / źródło: Impresja Studio Promocji

Już w czwartek, 24 listopada 2011, na Akademii Leona Koźmińskiego (ul. Jagiellońska 57/59) odbędą się Warszawskie Dni Rekrutacji, organizowane przez Employer Branding Institute.

Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce dla menedżerów zarządzających kadrami.
Wystąpienia prowadzone będą w ramach trzech ścieżek tematycznych: Wyzwania rekrutera, Trendy w rekrutacji i Marketing rekrutacyjny. Na uczestników czeka aż 20 paneli z obszaru rekrutacji i employer branding, w tym również panel dyskusyjny: „Jakich pracodawców poszukują profesjonaliści”, na którym po raz pierwszy opublikowane zostaną badania Employer Branding Institute – Kariera Profesjonalisty.
Bonus Systems Polska, partner strategiczny wydarzenia, zaprasza natomiast na panel „Możliwość wyboru = zaangażowanie pracowników. Światowe trendy w zakresie rozwiązań motywacyjnych”, na którym m.in. po raz pierwszy zaprezentuje swoją najnowszą usługę – Bonbonierę, czyli jedyny tego typu w Polsce, nowoczesny system kafeteryjny z rejestracją on-line. Jest to program dopasowany do rosnących potrzeb pracowników, w którym każdy z nich może przez internet wybrać dla siebie benefity według własnego gustu, spośród dużej puli programów i usług, opartych m.in. o karty przedpłacone, bony oraz wielu innych.

Więcej o Warszawskich Dniach Rekrutacji:
http://ebinstitute.pl/warszawskie-dni-rekrutacji/
Impresja Studio Promocji

ul. Trębacka 4 lok.12,
00-074 Warszawa,
tel./fax: (22) 630 99 16

http://impresjapr.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Impresja Studio Promocji


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją