dzisiaj jest wtorek, 20 luty 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Ostatnia szansa na bezpłatne kursy
 Ostatnia szansa na bezpłatne kursy


Najczęściej czytane
Ostatnia szansa na bezpłatne kursy

opublikowany: piątek, 20 lipiec 2012 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Trwający od 2008r. projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany przez WSP TWP w Warszawie tylko przez najbliższy rok będzie prowadził bezpłatne kursy i szkolenia. Jest to ostatnia szansa dla osób, które nie miały okazji skorzystać z oferty Projektu

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Ostatni nabór na bezpłatne kursy!Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP

Staże, praktyki, doradztwo zawodowe w WSP TWP- stan realizacji i opinie.Staże, praktyki, doradztwo zawodowe w WSP TWP- stan realizacji i opinie.


Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany przez WSP TWP w Warszawie kończy się w sierpniu 2013r. Od jego rozpoczęcia w 2008r. z kursów i szkoleń , współfinansowanych ze środków UE, skierowanych do osób spoza WSP TWP w Warszawie, skorzystało aż 1076 osób. Osoby te wzięły udział w kursach komputerowych Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL) na poziomie podstawowym i zaawansowanym, kursach „Matematyka w naukach społecznych”, „Technologie informacyjne i edukacja multimedialna”, kursach komunikacji interpersonalnej, kursach przygotowujących nauczycieli do nabycia kompetencji multimedialnych, kursach komputerowych ECDL organizowanych dla osób niepełnosprawnych w Nadliwiu oraz kursach „Zostań także inżynierem”, które pozwalają nabyć humanistom wiedzę z zakresu nauk technicznych.

Do końca okresu realizacji projektu zorganizowane zostaną ostatnie edycje następujących szkoleń : kursy komputerowe dla osób niepełnosprawnych w Nadliwiu (2 edycje), kursy komputerowe na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach (po 1 edycji w każdym z miast), kursy komputerowe dla zaawansowanych w Warszawie, Olsztynie i Katowicach (po 1 edycji w każdym z miast) oraz kursy „Zostań także inżynierem” w Katowicach (1 edycja).

-W najbliższym czasie, w sierpniu 2012 r. uruchomiony zostanie nabór na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym, organizowany w Warszawie i Olsztynie - mówi Małgorzata Kucharczyk asystentka koordynatorki projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”- kolejny nabór będzie prowadzony w połowie września br. na kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach. Na początku 2013r. rozpoczniemy rekrutację na ostatnie edycje kursu komputerowego na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach, oraz kursu na poziomie zawansowanym, który odbędzie się tylko w Katowicach. Jesienią 2012 roku i na wiosnę 2013 r. nasz partner, Fundacja Apostolstwa Eucharystycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych „Dzieci –Dzieciom” zorganizuje dwie ostatnie edycje dofinansowanego kursu komputerowego skierowanego do osób niepełnosprawnych. Są to ostatnie edycje kursów, organizowanych w ramach projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Informacje na temat dokładnych terminów kursów organizowanych przez projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” znajdą się na stronie internetowej projektu www.pu.wsptwp.eu oraz stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie www.wsptwp.eu. Strony internetowe są przez nas na bieżąco aktualizowane, więc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o uważne ich śledzenie.

O przyjęciu na bezpłatne kursy komputerowe na poziomie podstawowym, kursy „Zostań także inżynierem” oraz zajęcia realizowane przez partnera projektu decyduje kolejność zgłoszeń. O przyjęciu na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym decyduje wynik testu kwalifikacyjnego.

Zgłoszenia na kurs przyjmowane są po rozpoczęciu naboru i osoby, które zgłoszą się przed terminem otwarcia bądź po zamknięciu rekrutacji, nie będą brane pod uwagę.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach osoby niepełnosprawne.

Kursy są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją