dzisiaj jest piątek, 27 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Spadają ceny mieszkań na Bemowie

opublikowany: wtorek, 2 październik 2012 / źródło: PBM Południe Development Sp. z o.o.

Szukaj nowych cen – promocja na Osiedlu Lazurowa. Podczas promocji będzie można kupić mieszkanie nawet 80 000 złotych taniej!

Już niebawem w ramach akcji Szukaj nowych cen rozpocznie się wyprzedaż ostatnich mieszkań, które zostały jeszcze w sprzedaży w ukończonej inwestycji PBM Południe Development położonej przy ulicy Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie.
Specjalne promocyjne ceny na lokale dostępne jeszcze w ofercie zostaną wprowadzone podczas Targów Mieszkaniowych, które odbywać się będą w dniach 6 -7 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas imprezy rozdawane będą ulotki, które upoważnią do zakupu dowolnego mieszkania na Osiedlu Lazurowa w cenie 5500 zł za mkw. Taki ekskluzywny kupon promocyjny będzie można zdobyć także w galerii handlowej na terenie Bemowa.
Promocja skierowana do rodzin potrwa do końca listopada bieżącego roku. Na stronie internetowej dewelopera www.pbmdevelopment.pl można sprawdzić dostępność i rozkłady mieszkań objętych promocją. W puli mieszkań, które czekają na właścicieli największy wybór znajdą osoby planujące przeprowadzkę do większego mieszkania i rodziny z dziećmi. W inwestycji można kupić bowiem jeszcze lokale 3 – 5 pokojowe o powierzchni 75 – 160 mkw.
Niewątpliwym udogodnieniem przy zakupie jest możliwość rozłożenia płatności za mieszkanie na raty. Zaletą inwestycji jest dobre doświetlenie budynku dzięki dużym panoramicznym oknom w mieszkaniach i obszernym przeszkleniom na korytarzach. Teren inwestycji jest ogrodzony i zamknięty dla ruchu samochodowego, który odbywa się tylko w garażu podziemnym. Wzrost wartości nieruchomości podniesie z pewnością oddanie drugiej linii warszawskiego metra, którego stacja ma być usytuowana w sąsiedztwie osiedla.
Szczegółowe informacje na temat promocji można uzyskać już teraz w biurze sprzedaży dewelopera mieszczącym się przy ul. Batalionów Chłopskich 76 w Warszawie (Bemowo) e-mail: lazurowa@pbmdevelopment.pl, tel.: (22) 424-54-75, 695-603-256PBM Południe Development Sp. z o.o.
PBM Południe Development Sp. z o.o.

ul. Baśniowa 3
02-349 Warszawa
tel.: 22 822-81-26

http://www.pbmdevelopment.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Prestige Public Relations


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją