dzisiaj jest wtorek, 20 luty 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Ostatni nabór na bezpłatne kursy!
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 Ostatni nabór na bezpłatne kursy!


Najczęściej czytane
Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

opublikowany: piątek, 21 grudzień 2012 / źródło: WSP TWP w Warszawie

Z początkiem 2013 r. Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” rozpoczyna ostatni nabór na kursy komputerowe ECDL w Warszawie i Człuchowie. Rekrutacja w Warszawie obejmie kurs ECDL core i advanced . W Człuchowie będzie prowadzony nabór na ECDL core.

Przeczytaj także
Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w WarszawieAkademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Platforma e-learningowaPlatforma e-learningowa

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastachZakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w WarszawiePętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w KatowicachBezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i OlsztynieKurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL core w WarszawieKurs komputerowy ECDL core w Warszawie

Ostatnia szansa na bezpłatne kursyOstatnia szansa na bezpłatne kursy

Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Wyniki ankiet oceniających kurs ECDL. Ocena efektów projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Wałbrzych dla niepełnosprawnychWałbrzych dla niepełnosprawnych

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWPDwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP

Staże, praktyki, doradztwo zawodowe w WSP TWP- stan realizacji i opinie.Staże, praktyki, doradztwo zawodowe w WSP TWP- stan realizacji i opinie.


Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany jest przez WSP TWP w Warszawie od 2008r. Od jego rozpoczęcia kursy komputerowe ECDL, współfinansowane ze środków UE, ukończyło 600 osób. W styczniu 2013 r. na zajęcia będzie mogła zapisać się ostatnia grupa osób, które do tej pory nie skorzystały z oferty Projektu.

-W przypadku kursu na poziomie podstawowym ECDL core, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń - mówi Anna Mazur- Specjalistka ds. monitoringu i ewaluacji w Projekcie „Przedsiębiorcza Uczelnia”- jeśli ktoś chciałby skorzystać z zajęć na poziomie zaawansowanym powinien w pierwszej kolejności pozytywnie zdać test kwalifikacyjny, którego wynik będzie kluczowy dla zakwalifikowania się na kurs ECDL advanced. Drugim kryterium w rekrutacji na zajęcia dla zaawansowanych jest kolejność zgłoszeń. W przypadku rekrutacji zarówno na ECDL core jak i ECDL advanced, pierwszeństwo mają osoby niepełnosprawne. Każdy, kto chce skorzystać z zajęć powinien wypełnić i złożyć w Dziekanacie Wydziału naszej Uczelni w Warszawie lub Człuchowie, kwestionariusz dostępny na stronie www.pu.wsptwp.eu. Zgłoszenia, które wpłyną przed lub po okresie rekrutacji nie będą brane pod uwagę.

Informacje na temat dokładnych terminów naborów oraz miejsc składania dokumentów znajdą się na stronie internetowej projektu www.pu.wsptwp.eu oraz stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie www.wsptwp.eu. Strony internetowe są na bieżąco aktualizowane, więc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o uważne ich śledzenie.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny dla uczestników.

Kursy są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.WSP TWP w Warszawie

02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58

http://www.wsptwp.eu
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją