dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Lojalni mają lepiej i... taniej. Dentomax uruchomił specjalny program lojalnościowy
 Lojalni mają lepiej i... taniej. Dentomax uruchomił specjalny program lojalnościowy


Najczęściej czytane
Lojalni mają lepiej i... taniej. Dentomax uruchomił specjalny program lojalnościowy

opublikowany: poniedziałek, 25 luty 2013 / źródło: Dentomax Sp. komandytowa

W zamian za zakupy będą przyznawane punkty, które następnie będzie można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Do tego wyjątkowe ceny na produkty i prace w laboratorium protetycznym.

To wszystko czeka na lekarzy, którzy zdecydują się przyłączyć do nowego programu lojalnościowego białostockiej spółki Dentomax.

- Klient, który zdecyduje się wziąć udział w programie może liczyć na pakiet wartościowych bonusów: przede wszystkim możliwość zakupu wielu produktów objętych promocją w specjalnych cenach – informuje Sylwia Dawidowicz, koordynator działu sprzedaży w Dentomaxie.

Ale to nie wszystko. Ponadto, w ramach współpracy, Dentomax oferuje darmowe szkolenie w zakresie obsługi urządzeń na każdy zakupiony sprzęt oraz posprzedażową opiekę serwisową, która obejmuje konserwację końcówek. Klienci, którzy dołączą do programu mogą też liczyć na specjalne warunki współpracy z Laboratorium Protetycznym Labestetic, które obejmują: przeszkolenie protetyczne, a przede wszystkim atrakcyjne ceny na usługi Laboratorium.

Jak wyjaśnia Sylwia Dawidowicz, program obejmuje sprzedaż wielu produktów firm partnerskich znajdujących się w ofercie Dentomax: Dentsply, Ivoclar Vivadent, Kerr, Medilab, W&H, Acteon, Topdental, Crosstex, Labestetic, Metasys, za wyjątkiem urządzeń. Za każdy dokonany zakup powyżej tysiąca złotych, uczestnicy otrzymują odpowiednią ilość punktów, które następnie wymieniane są na nagrody. Punkty zgromadzone na indywidualnym koncie klienta, będą rozliczane kwartalnie. Zebrane, a niewykorzystane punkty w danym kwartale przechodzą na kolejny trzymiesięczny okres.

Co można wybrać? Lista produktów w katalogu liczy obecnie 19 pozycji, ale nie wykluczone, że będzie się systematycznie rozszerzać. Minimalna liczba punktów, jaką należy zebrać, by móc liczyć na nagrodę to 20. A co jest na liście? Sprzęt sportowy, kosmetyki, urządzenia AGD i RTV, zestawy domowych narzędzi, zabawki, sprzęt biurowy i wiele więcej.

Regulamin programu wraz z listą nagród i przypisaną im liczbą punktów dostępny jest na stronie internetowej firmy: www.dentomax.plDentomax Sp. komandytowa

Białystok
ul. Nowowarszawska 32/2

http://www.dentomax.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Agencja PR Publicum


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją