dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Przymierz prawdziwe diamenty!
 Przymierz prawdziwe diamenty!


Najczęściej czytane
Przymierz prawdziwe diamenty!

opublikowany: czwartek, 28 listopad 2013 / źródło: msDrop.com

Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

Do wyboru są kolczyki z białego, żółtego złota oraz z ceramiki. Diamenty uzupełniają szafiry, topazy, kwarce i onyksy.

Zobacz jak wyglądasz w kolczykach za 15 tysięcy złotych!

Już nie musisz mierzyć kolczyków na sztucznych manekinach - przymierz je na sobie! Dzięki bezpłatnej Wirtualnej Przymierzalni http://msDrop.com/fitting szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu możesz przymierzać wymarzone kolczyki. W aktualnej wersji znajdziesz modele kolczyków od 299,00 do 14.990,00 zł.

Jak to działa?

Korzystanie z wirtualnej przymierzalni kolczyków jest niezwykle proste. Jeżeli Twoja przegladarka obsługuje przeciąganie elementów z zakładki do zakładki użyj tej metody, jeżeli nie, po prostu otwórz dwa okna przeglądarki obok siebie.

1. przed lustrem zmierz swoje ucho linijką
2. z dowolnego miejsca w internecie* przeciągnij swoje zdjęcie portretowe na http://msDrop.com
3. na stronę z Twoim zdjęciem przeciągnij wirtualną miarkę i zmierz ucho na zdjęciu
4. dopasuj wielkość zdjęcia do wirtualnej miarki, tak aby wielkość ucha zgadzała się z pomiarem wykonanym przed lustrem
5. ze strony http://msDrop.com/fitting zacznij przeciągać kolczyki które Ci się podobają (lewe, prawe osobno) i przymierzaj...

Im pomiar będzie dokładniejszy i dokładniejsze dostosowanie wielkości zdjęcia do wirtualnej miarki, tym przymiarka będzie bardziej zbliżona do rzeczywistości.

Na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=Y5H-8ckCKNc znajduje się wideoporadnik z dokładną instrukcją jak krok po kroku korzystać z wirtualnej przymierzalni.

Od dziś tylko trafione prezenty!

Film http://www.youtube.com/watch?v=Y5H-8ckCKNc pokazuje jedynie "błyskawiczną przymiarkę" na koncie testowym. Jeśli chcesz zapisać swoje przymiarki albo pokazać się innym w kolczykach z diamentami firmy Apart załóż najpierw bezpłatne konto na http://msDrop.com następnie stwórz nowy folder i w nim urządź przymierzalnię (możesz tworzyć wiele podfolderów). Link do folderu z Twoją przymiarką możesz szybko udostępnić np. na Facebook, Twitter, Google+ klikając prawym guzikiem w tło folderu... w ten sposób dyskretnie zasugerujesz chłopakowi, narzeczonemu lub mężowi, w których kolczykach jest Ci do twarzy :-)

Nie zapomnij pokazać się w kolczykach na naszym fanpage na Facebooku!

* Jeśli nie masz zdjęcia portretowego online: najpierw wykonaj autoportret z ręki, lub w lustrze, lub statywu, albo poproś kogoś aby zrobił Ci zdjęcie. Odsłoń ucho, aby można było dobrze przymierzać kolczyki. Wykadruj aby była na nim głównie buzia. Zdjęcie wyślij do dowolnego serwisu do przechowywania i udostępniania plików, np:
- Facebook.com
- Flickr.com
- ImageShack.us

Zapraszamy firmy jubilerskie, i indywidualnych projektantów biżuterii do współpracy - kontakt

Foto: © MTomicic - Fotolia.commsDrop.com
msDrop.com
http://msdrop.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją