dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie
Osiedle na Woli_wizualizacja
 Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie


Najczęściej czytane
Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie

opublikowany: poniedziałek, 30 grudzień 2013 / źródło: LC Corp S.A.

Inwestycja Osiedle na Woli, realizowana w Warszawie przez Spółkę LC Corp, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Od uruchomienia sprzedaży w marcu br. już blisko ¾ z dostępnych mieszkań znalazło nabywców.

Osiedle na Woli powstaje przy ul. Sowińskiego, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. I etap inwestycji obejmuje dwa siedmiopiętrowe budynki, tworzące nowoczesny kompleks mieszkalny. W ramach realizowanego etapu powstaje łącznie 191 mieszkań o najpopularniejszych metrażach od 28 do 91 m2. Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, największą pulę mieszkań stanowią lokale 2- i 3-pokojowe.

Wszystkie mieszkania położone na parterze mają wydzielone ogródki. Pozostałe lokale są wyposażone w balkony lub loggie. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz naziemne miejsca parkingowe. Infrastrukturę kompleksu uzupełnią dwa lokale usługowe, usytuowane na parterze budynku, u zbiegu ulic Człuchowskiej i Sowińskiego. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców inwestycja będzie zamknięta i strzeżona.

Kompleks mieszkalny na Woli cieszy się dużym zainteresowaniem. Od wiosny Spółka sprzedała 140 mieszkań, z czego aż 70 z nich znalazło nabywców w ciągu trzech ostatnich miesięcy. W odpowiedzi na oczekiwania rynku, Spółka LC Corp podjęła decyzję o uruchomieniu prac nad II etapem inwestycji. Zakończenie II etapu budowy ma nastąpić w IV kw. 2015 roku.

Osiedle na Woli to kolejna inwestycja LC Corp, realizowana w Warszawie. W październiku br. Spółka oddała do użytku najemców nowoczesny kompleks biurowy Wola Center, zlokalizowany przy ul. Przyokopowej 33.LC Corp S.A.

ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław

http://lcc.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją